Определиха съдията на АРДА и ЦСКА-София | ФК АРДА

FC Arda Kardzhali - Wikiwand

Арда взе нападател от ЦСКА Москва - Арда Кърджали - Dsport.bg

ЦСКА - Арда 3:0 / България / Видео репортажи - Futbol TV

Арда Кърджали - ЦСКА по ТВ: Къде да гледаме отложения мач от втория кръг на  Първа лига?
Арда Кърджали - ЦСКА по ТВ: Къде да гледаме отложения мач от втория кръг на Първа лига?

ЦСКА слаб в Кърджали, издрапа 2:2 с "Арда"

Кафе "Flame" - Утре от 19:30 отборите на Арда Кърджали и Цска-София се  изправят във финала на купата на България. Всеки от Вас който познае точния  резултат от срещата печели безплатно наргиле
Кафе "Flame" - Утре от 19:30 отборите на Арда Кърджали и Цска-София се изправят във финала на купата на България. Всеки от Вас който познае точния резултат от срещата печели безплатно наргиле

ЦСКА 1948 - Арда Кърджали - Gol

ЦСКА - Арда 2:1 /репортаж/ - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

ЦСКА - София се "спъна" в Кърджали, Кайседо спаси точката в 92-рата минута

Highlights: Arda - CSKA 0:1 (Bulgarian Cup - Final) | 19.05.2021 - YouTube

ЦСКА победи Арда (Кърджали) в края - 1:0 - Topsport.bg

Защо глобиха футболния отбор на Арда (Кърджали) след мача им с ЦСКА (София)  и с колко пари? - Горда България
Защо глобиха футболния отбор на Арда (Кърджали) след мача им с ЦСКА (София) и с колко пари? - Горда България

ЦСКА 1948 – Арда - Gol

Арда и ЦСКА 1948 нямат място за отстъпление

Шоу в Кърджали: ЦСКА 1948 победи Арда в мач с 9 гола - Gol

Зрелище и равенство на "Армията": ЦСКА вкара от засада, Арда - от дузпа в  93-ата минута - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg
Зрелище и равенство на "Армията": ЦСКА вкара от засада, Арда - от дузпа в 93-ата минута - БГ Футбол - efbet Лига - Gong.bg

FC Arda Kardzhali - Wikipedia

Арда приема ЦСКА в Кърджали за Купата на България, ясни са датите и  часовете на мачовете - Topsport.bg
Арда приема ЦСКА в Кърджали за Купата на България, ясни са датите и часовете на мачовете - Topsport.bg

ЦСКА 1948 | ФК АРДА

Футболна блокада в Кърджали преди мача Арда - ЦСКА - Последни Новини от  DNES.BG
Футболна блокада в Кърджали преди мача Арда - ЦСКА - Последни Новини от DNES.BG

Арда Кърджали: Искаме да преиграем мача с ФК ЦСКА 1948

Арда и ЦСКА 1948 не успяха да "счупят" нулите в Кърджали (ВИДЕО)

ЦСКА обяви цените на билетите за мача с Арда - ЦСКА - Dsport.bg

ЦСКА загря за Арда Кърджали с лесна победа над Спортист Своге на "Армията"  - По света и у нас - БНТ Новини
ЦСКА загря за Арда Кърджали с лесна победа над Спортист Своге на "Армията" - По света и у нас - БНТ Новини