Най-добрите каратеки ще ни представят на Балканиадата в Сърбия - Още спорт  - Други спортове - Gong.bg
Най-добрите каратеки ще ни представят на Балканиадата в Сърбия - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Окончателно без карате на Олимпийските игри в Париж 2024 | Boec.BG - онлайн  медия за бойни спортове
Окончателно без карате на Олимпийските игри в Париж 2024 | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

11 медала за българските каратисти от турнира в Риека - Още спорт - Други  спортове - Gong.bg
11 медала за българските каратисти от турнира в Риека - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Борбата за два мача. Бойни игри за двама - играете безплатно на Game -Game

Двама кюстендилци на Световното първенство по олимпийско карате в Испания -  Кюстендил - DarikNews.bg
Двама кюстендилци на Световното първенство по олимпийско карате в Испания - Кюстендил - DarikNews.bg

Ивет Горанова е на полуфинал в олимпийското карате - По света и у нас - БНТ  Новини
Ивет Горанова е на полуфинал в олимпийското карате - По света и у нас - БНТ Новини

Състезатели на спортен клуб `Ипон` на Европейско по карате - Arena Media

България с двама Европейски шампиони... - Iliev Sport Agency | Facebook

8 медала за димитровградските каратеки - Национална купа „Пловдив“ -  Dimitrovgrad.bgvesti.NET
8 медала за димитровградските каратеки - Национална купа „Пловдив“ - Dimitrovgrad.bgvesti.NET

Студентка от Свищов е първият български състезател по карате с квота за  Олимпийски игри | Свищов Инфо
Студентка от Свищов е първият български състезател по карате с квота за Олимпийски игри | Свищов Инфо

Николай Христов ще представя България и Кюстендил на Летните олимпийски игри  за глухи - Кюстендил - DarikNews.bg
Николай Христов ще представя България и Кюстендил на Летните олимпийски игри за глухи - Кюстендил - DarikNews.bg

България има европейски шампион по карате киокушин — MMA.BG

Ивет Горанова спечели квота за турнира по карате от Олимпийските игри в  Токио | Информационен център на Министерство на oтбраната
Ивет Горанова спечели квота за турнира по карате от Олимпийските игри в Токио | Информационен център на Министерство на oтбраната

Националите по Шотокан Карате-До се готвят за световното в Унгария

Ивет Горанова ще се бие с ВИП-ове - България Днес

Сливен е домакин на републиканско първенство по карате - Сливен -  DarikNews.bg
Сливен е домакин на републиканско първенство по карате - Сливен - DarikNews.bg

20 каратеки на СКК „Будо“ в 18-ия летен семинар по киокушин карате –  Вестник "Екип 7"
20 каратеки на СКК „Будо“ в 18-ия летен семинар по киокушин карате – Вестник "Екип 7"

Каратето на Олимпийските игри по правилата на сенсей от Балканите | Boec.BG  - онлайн медия за бойни спортове
Каратето на Олимпийските игри по правилата на сенсей от Балканите | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

България с 9 състезатели на Световното първенство по карате - Още спорт -  Други спортове - Gong.bg
България с 9 състезатели на Световното първенство по карате - Още спорт - Други спортове - Gong.bg

Ден 4 от лагера на KWU в Камчия: Нови лица и нови мирогледи | Boec.BG -  онлайн медия за бойни спортове
Ден 4 от лагера на KWU в Камчия: Нови лица и нови мирогледи | Boec.BG - онлайн медия за бойни спортове

Българската каратистка за страната ни на Олимпийски игри от 13 - Новини 24/7

Национална купа по карате се провежда в Добрич - Добрич - DarikNews.bg

Карате клубовете "Шурикен" и "Калоян"-София с общи тренировки в Кюстендил -  Кюстендил - DarikNews.bg
Карате клубовете "Шурикен" и "Калоян"-София с общи тренировки в Кюстендил - Кюстендил - DarikNews.bg

БТА :: Олимпийската шампионка Ивет Горанова спечели сребърен медал на  Европейското първенство по карате в Турция
БТА :: Олимпийската шампионка Ивет Горанова спечели сребърен медал на Европейското първенство по карате в Турция

Ивет Горанова остана със сребро на европейското първенство по карате, този  път загуби финала срещу украинката Терлюга - Спорт - Телеграф
Ивет Горанова остана със сребро на европейското първенство по карате, този път загуби финала срещу украинката Терлюга - Спорт - Телеграф