Home

алкохол пир захранване септември спартак варна професор назаем очарователен

Септември (София) - Спартак (Варна) 1:1 (Развой на срещата по минути) -  Topsport.bg
Септември (София) - Спартак (Варна) 1:1 (Развой на срещата по минути) - Topsport.bg

БТА :: Първа точка за Спартак (Варна) като гост през сезона, Септември  пропусна дузпа и победата
БТА :: Първа точка за Спартак (Варна) като гост през сезона, Септември пропусна дузпа и победата

Септември - Спартак (Варна)

Спартак” Варна оглави Втора лига след трудна победа над “Септември” – Made  In Varna
Спартак” Варна оглави Втора лига след трудна победа над “Септември” – Made In Varna

Спартак и Септември завършиха наравно – 1:1 – Spartak Varna

Spartak Varna

Септември и Спартак (Варна) не се победиха, домакините пропуснаха дузпа в  последната минута
Септември и Спартак (Варна) не се победиха, домакините пропуснаха дузпа в последната минута

Септември - Спартак Варна 1:1

Спартак Варна победи Септември София в последния кръг за годината във Втора  лига - Паралел 43
Спартак Варна победи Септември София в последния кръг за годината във Втора лига - Паралел 43

Спартак II загуби от Септември (Тервел) - Варна Спорт - Новинарски уебсайт  за спорт
Спартак II загуби от Септември (Тервел) - Варна Спорт - Новинарски уебсайт за спорт